A Gazdaságtudomány Intézet oktatói a XXXII. OTDK-n

Utolsó módosítás: 2015. április 21.

A XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencián a hallgatók mellett a Gazdaságtudományi Intézet oktatói is képviselték főiskolánkat.

Dr. habil. habil. Dávid Lóránt a Budapesti Gazdasági Főiskolán megrendezett Közgazdaságtudományi Szekció „Turizmus – fejlesztés" tagozatának zsűri elnöki feladatait látta el. Szintén zsűri elnökként vett részt a Babes-Bolyai Tudományegyetemen megrendezett, „Fizika, Földtudományok és Matematika" szekció „Antropogén tájformálás" tagozatának munkájában.

Zsűritagként további két oktatónk segítette a Közgazdaságtudományi Szekció munkáját:
Dr. Molnár Csilla az „Egészség-, öko-, gyógy-, sportturizmus" tagozatban;
Dr. Borsi Balázs a „Vállalatgazdaságtan" tagozatban értékelte a konferencián szereplő hallgatók kutatatási eredményeit.