Újabb nemzetközi pályázatunk nyert

Utolsó módosítás: 2020. augusztus 07.

A múlt héten bejelentett nyertes ERASMUS+ pályázatot újabb követte, ezúttal a KA204 programban.

Egyetemünk Kutatási és Fejlesztési Központja, mint konzorciumi partner vesz részt abban a nemzetközi projektben, melynek célja olyan e-learning alapú felnőttképzési projektek megvalósítása, amelyek a helyi termelők bevonásával innovatív élelmiszerellátási láncok kialakítását szorgalmazzák.

A projektet megvalósító konzorcium öt európai uniós ország hat szervezetét foglalja magába, melyek közül három egyetem:

• Association Nationale des Industries Alimentaires (francia)
• Eszterházy Károly University (magyar)
• Europroject (francia)
• Foundation Juana de Vega (spanyol)
• University of Ljubljana (szlovén)
• University of Parma (olasz)

A projekt tervezett kezdődátuma 2020.09.01., a megvalósítás időtartama pedig 36 hónap.

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki munkájával hozzájárult a támogatás elnyeréséhez!