Sikeres sütivásár

Utolsó módosítás: 2019. november 22.

A KoMeTI önkénteseit és munkatársait is mélyen érintette Kovács Máté, az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának diákjának jelenlegi helyzete, betegsége, ezért sütivásárt szerveztek, hogy gyűjtsenek a kezelésére.

Az egyetem Kortárssegítő és Mentálhigiénés Tanácsadó Irodája hallgatókból álló önkéntes csapatával elhatározta, hogy szeretne segíteni a Máté kezeléséhez szükséges pénz összegyűjtésében, ezért csatlakoztak a sütivásárok kezdeményezéséhez.

Két standot állítottak fel csütörtökön az Egri Campus B és C épületeiben, ahol teát, édes és sós apró süteményt kínáltak becsületkassza fejében az egyetem kollégáinak és hallgatóinak. 153.830 forint érkezett végül, mellyel az Eszterházy közösség Máté gyógyulását kívánja támogatni.