Sikeres nemzetközi pályázat

Utolsó módosítás: 2020. július 30.

Az Eszterházy Károly Egyetem 2020-ban ismét sikeresen pályázott az Erasmus KA107 programban.

Az NKK koordinálásával márciusban beadott pályázatban 7 EU-n kívüli partnerország 8 egyetemével megvalósítandó projekt szerepelt, melyek közül 6 országgal együtt elnyertük az igényelt összeget, míg egy esetben forráshiány miatt tartaléklistára került a projekt. A projektek több tudományterületen is lehetőséget adnak a következő két évben a szakmai feladatok megvalósítására.

Albániában az Anglisztika és Amerikanisztika Intézet, Örményországban a Vizuális Művészeti Intézet, Belaruszban a GTK és az IK, Kanadában a GTK, Kirgizisztánban az NKK Nyelvi Kompetencia Iroda, Ukrajnában a Sárospataki Campus valósíthatja meg a tervezett mobilitási projekteket, amihez összesen 101.040 eurós támogatást nyertek el.

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki munkájával hozzájárult a támogatás elnyeréséhez és a most következő szakmai munkához sok sikert kívánunk a megvalósítóknak.

Hír: Nemzetközi Kapcsolatok Központja