Prof. Dr. Falus Iván Prima Primissima-díjas

Utolsó módosítás: 2018. december 13.

Prof. Dr. Falus Iván, az egyetem Neveléstudományi Doktori Iskolájának alapító törzstagja, egyetemünk Professor Emeritusa Prima Primissima-díjban részesült a Magyar oktatás és köznevelés kategóriában.

A Prima Primissima küldetése, hogy példaképeket állítson a társadalom elé: azokat a kiválóságokat, akiknek teljesítménye, emberi tartása, értékrendje követendő lehet mindannyiunk számára.

Az Eszterházy Károly Egyetem Neveléstudományi Doktori Iskolája büszke arra, hogy Prof. Dr. Falus Iván a kezdetektől aktív részese munkának és országosan is elismert tudományos munkássága mellett emberi tartásával, személyiségével példát mutat.

A díjhoz és a díjazást megalapozó életműhöz ezúton is tisztelettel gratulálunk!

Munkájához további sikereket és jó egészséget kívánunk!