Összekötik a termelőt és a fogyasztót

Utolsó módosítás: 2020. december 15.

Ingyenes nemzetközi internetes program segíti a termelőket, hogy megfelelő marketinggel elérjék a vásárlókat. Hazánkat az Eszterházy Károly Egyetem képviseli a projektben - számolt be a Kossuth Rádió.

A FOOD IMPROV'IDERS- program célja, hogy minél hasznosabb és gyakorlatiasabb ismeretek átadásával segítsék a kistermelők eredményességét a gazdasági vérkeringésben. A Kossuth Rádió Hajnal-táj című műsorában Hegyi Ádám, a projekt szakmai vezetője beszélt a munkáról.

Elhangzott: fontos, hogy a termelők rendelkezésére álljon a tudás és azok az eszközök, amelyekkel eljuthatnak a fogyasztókhoz. Az Erasmus+ projektben francia, spanyol, olasz, szlovén és bolgár partnerekkel dolgozik az Egyetem.