Összekötik a termelőket és a fogyasztókat

Utolsó módosítás: 2021. február 19.

A Tv Eger műsorának vendége volt Hegyi Ádám, a Food Improv'iders program szakmai vezetője, az Eszterházy Károly Egyetem Élelmiszertudományi és Borászati Tudásközpont Kísérleti Szőlőültetvények és Borászat birtokigazgatója.

„Ingyenes nemzetközi internetes program segíti a termelőket, hogy megfelelő marketinggel elérjék a vásárlókat. Hazánkat az Eszterházy Károly Egyetem képviseli a projektben.

A FOOD IMPROV'IDERS program célja, hogy minél hasznosabb és gyakorlatiasabb ismeretek átadásával segítsék a kistermelők eredményességét a gazdasági vérkeringésben” – a munkáról Hegyi Ádámot, a projekt szakmai vezetőjét kérdezte a TV Eger