Oklevélátadó a Jászberényi Campuson

Utolsó módosítás: 2018. február 13.

A Jászberényi Campuson is február 10-én vehették át diplomájukat a végzett hallgatók.

Az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusán a keresztféléves oklevélátadó díszünnepségen a közoktatási vezető és pedagógus szakvizsga, szakirányú továbbképzési szakok elvégzéséről 46 hallgató kapott oklevelet.

A bensőséges ülésen az ünnepeltek mellett jelen voltak Jászberény, valamint az Eszterházy Károly Egyetem vezetői, oktatók, hallgatók, és az újabb diplomát szerzők hozzátartozói is. Dr. Varró Bernadett főigazgató köszöntőjével kezdődött az ünnepség, majd Dr. Novák István, a Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola Liska József Középiskola és Kollégium főigazgatója, címzetes kanonok beszéde, Pócs János országgyűlési képviselő és dr. Szabó Tamás polgármester ünnepi gondolatai következtek. A végzős hallgatók nevében Dr. Zrupkóné Pernyész Lívia búcsúzott.

A köszöntőket a Cantata Nobis énekegyüttes, valamint dr. Réz Lóránt orgonaművész, oktató zongorajátéka tette még emelkedettebbé.

Az ünnepség második felében az okleveleket Dr. Liptai Kálmán rektor és Dr. Varró Bernadett főigazgató adta át.

Fotók: Szántó György