Lépj be a tudás univerzumába!

Utolsó módosítás: 2020. augusztus 10.

Az idei pótfelvételi eljárás augusztus 9-ig tart, még nem késő jelentkezni, légy te is eszterházys! S hogy miért válassz minket? Olvasd el cikkeinket és hozd meg a legjobb döntést!

Az Eszterházy Károly Egyetemen pótfelvételin induló szakokat itt találod.

Idén állami ösztöndíjas képzésekre is jelentkezhetsz, tekintsd meg, mely szakjainkra:

Az elmúlt napokban honlapunkon bemutattuk Bölcsészettudományi és Művészeti Karunkat, Gazdaság- és Társadalomtudományi Karunkat, Informatikai Karunkat, Pedagógiai Karunkat és Természettudományi Karunkat.

A 2020-as pótfelvételi eljárásban a felvi.hu E-felvételi menüpontjában jelentkezhetsz, ha szeretnél csatlakozni a szeptemberben induló képzéseink valamelyikéhez. Akkor is jelentkezhetsz – egyetlen helyre –, ha az általános felvételi eljárásban nem jelentkeztél, vagy jelentkeztél ugyan, de pontszámod alapján nem nyertél felvételt egyetlen helyre sem.

A jelentkezés menetéről többet is megtudhatsz alábbi cikkünkben, illetve felvi.uni-eszterhazy.hu honlapunkon.

S hogy miért az Eszterházy Károly Egyetem?

• Mert nálunk magasan képzett, tapasztalt oktatóktól tanulhatsz, népszerű, biztos megélhetést biztosító szakok közül választhatsz, akár duális képzéseink közül, melyek kiváló vállalati partnerekkel valósulnak meg.
  • Campusainkat barátságos és biztonságos városokban találod!

• Intézményünk három campuson – Egerben, Jászberényben és Sárospatakon – hat korszerű, jól felszerelt kollégiummal rendelkezik.

• Olyan, országosan is egyedülálló ösztöndíjakra pályázhatsz nálunk, mint az Eszterházy-ösztöndíj vagy a Gárdonyi-, illetve a Klebelsberg-ösztöndíj, melyek a tanulmányaid idejére akár teljes anyagi támogatást jelenthetnek!
  • Négy féléven át tanulhatsz ingyenesen idegen nyelven, melynek széles választéka elérhető intézményünkben, emellett pedig kiváló nemzetközi kapcsolatokkal rendelkezik egyetemünk.

• Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat rendszeresen szervez számodra különféle programokat, problémáiddal pedig bátran fordulhatsz a Kortárssegítő és Mentálhigiénés Tanácsadó Irodához!
  • Vár téged az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat, a Kepes György Szakkollégium, a Roma Szakkollégium és számos öntevékeny kör!

• Ha kiemelkedő sporttevékenységet végzel, csatlakozhatsz csapatainkhoz, de ha nem versenyszerűen szeretnél sportolni, nálunk abban az esetben is minden lehetőség adott ahhoz, hogy fejleszd magad, az egészséged!

További hasznos információkért kövesd UniEszterházy – EKE Facebook-oldalunkat és Instagram-oldalunkat, illetve már TikTokon is megtalálsz minket unieszterhazy néven!

Légy te is eszterházys, találkozzunk szeptemberben!