Krónika

Utolsó módosítás: 2017. szeptember 11.

A Krónika legutóbbi adásában többek között a Gyakorlóiskola tanévnyitó ünnepségéről és a doktoranduszok gyöngyösi találkozójáról is láthatnak összeállítást.

Az Eszterházy Károly Egyetem hetente jelentkező Krónika című műsora az alábbi témákkal jelentkezett:

- Doktorandusztalálkozó: idén több mint száz hallgató gyűlt össze a DOSZ és az Eszterházy Károly Egyetem Doktorandusz Önkormányzata (EKE DÖK) által szervezett nyári táborban.
- Iskolanyitogató: az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának Iskolanyitogató címmel indított programján az elsősök még a tanév megkezdése előtt három napon át ismerkedhettek az iskola hangulatával.
- Tanévkezdés: Légrádiné Kőházi Tímea, az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola új igazgatója köszöntötte a diákokat a Gyakorlóiskola tanévnyitó ünnepségén.
- Emléktábla: a Bajcsy-Zsilinszky utcai szülőház falán avatták fel Grőber Jenőnek, az egri borászat nagy alakjának emléktábláját.
- Színházi évad: klasszikus népszínházat szeretne megvalósítani ebben az évadban Blaskó Balázs, a Gárdonyi Géza Színház igazgatója – hangzott el a társulat évadnyitó ülésén.

A teljes műsort itt láthatják.