Karriernap, neked!

Utolsó módosítás: 2019. január 10.

Karriernapot szervez az Eszterházy Károly Egyetem. A rendezvényre április 24-én 10-13 óra között várunk minden érdeklődőt a Líceum aulájában!

A program elsősorban a végzős hallgatókat célozza meg, de azoknak is szól, akik érdeklődnek a duális képzések iránt, vagy munkavállalóként kíváncsiak az elhelyezkedési lehetőségekre. Kiállítóként várjuk az intézmény vállalati partnereit, és az egyetem Kortárssegítő és Mentálhigiénés Tanácsadó Irodáját (KoMeTi).

Az iroda vezetője, Vad Anna azt is elárulta, milyen programelemekkel készülnek: tanácsokat adnak a hallgatóknak az álláskereséshez, az önéletrajzíráshoz és a motivációs levél elkészítéséhez, segítenek abban, mit érdemes hangsúlyozni az önéletrajzban, így a jelentkező, jobban megismerve önmagát, sikeresebben indulhat az álláskeresésre! Sőt, a résztvevők egy állásinterjú szituációjában is kipróbálhatják magukat!

Ne hagyd ki, próbáld ki! Várunk rád a karriernapon!