Ingyenes pszichológiai szolgáltatások

Utolsó módosítás: 2021. február 23.

Eszterházy Károly Egyetem PK Pszichológiai Intézetében ingyenes pszichológiai szolgáltatásokat indítunk, melynek tevékenysége jelenleg az egyetem hallgatóira, a régió középiskolás diákjaira, valamint az őket oktató tanárokra, pedagógusokra koncentrál.

Immár egy éve tart a COVID miatti rendkívüli helyzet Magyarországon, a bezártság és az online oktatás következményeként egyre több helyen, egyre több személy esetében tapasztalhatunk extrém fáradtságot, megnövekedett szorongást. Az Eszterházy Károly Egyetem Pszichológia Intézete ennek kapcsán önkéntes kezdeményezést indít a régió középfokú oktatási intézményei számára, mentálhigiénés előadások és az adott témával kapcsolatos beszélgetések formájában.

Az egyetemi hallgatóknak és oktatóiknak olyan ingyenes pszichológiai szolgáltatást kínál, melyek elsősorban a koronavírus okozta online tanulás és a tanítás okozta mentálhigiénés problémákat dolgozza fel, és segíteni kíván abban, hogy – intézet oktatóinak szabad kapacitása függvényében – minden hozzá forduló egyetemi hallgató és oktató megtalálja a legjobb megoldást saját maga problémakezelésére.

Induló szolgáltatásaink

Hallgatók és oktatóik számára:

Egyéni segítő beszélgetések

• Dr. Dorner László
• Dr. Mester Dolli
• Dr. Szebeni Rita
• Dr. Mező Ferenc
• Dr. Hanák Zsuzsanna
• Dr. Taskó Tünde

Középiskolás diákok számára:

Online előadások és annak megbeszélése különböző témakörben

• Dr. Taskó Tünde (Pozitív pszichológia)