Hallgatói akció a Siófok-meccsen

Utolsó módosítás: 2018. október 12.

Az Eszterházy Károly Egyetem aktív jogviszonnyal rendelkező hallgatói háromszáz forintos áron tekinthetik meg a szerdai NB I-es bajnokit.

Az Eszterházy Károly Egyetem aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező tanulói 300 forintos áron vásárolhatnak belépőt, de fontos tudnivaló, hogy csakis elővételben. A találkozó napján, és helyszínén már mindenkire az eredetileg megszabott árak vonatkoznak. Az egyetem hallgatói tehát elővételben tudják megvenni kedvezményes jegyeiket, hétfőtől, egészen a mérkőzés napjáig.

Erre az intézmény Egészségház utcai B-épületében lesz lehetőség, méghozzá az EHÖK-irodában, 10 és 14 óra között. A tikettek kedvezményes megvásárlásához hallgatói jogviszonyt igazoló okmányt (például érvényes diákigazolvány) kell bemutatni!

ESZTERHÁZY SC VS. SIÓFOK KTC KFT

Helyszín: Eszterházy Sportcsarnok

Időpont: 2018.10.10. 18.00 óra

Jegyárak:

Felnőtt: 1.200 forint

Diák és nyugdíjas: 800 forint

Szurkoljunk együtt, hajrá Eszterházy SC!

Forrás: Fenyves Balázs (http://eszterhazysc.hu)