Eszterházy táborok

Utolsó módosítás: 2018. augusztus 03.

Öt alkalommal várták az Eszterházy táborokba a fiatalokat a nyáron.

Idén öt tematikus táborba jelentkezhettek az általános iskolás fiatalok, s jöttek is szép számmal: több mint százhuszan jelentkeztek összesen. A tematikus táborok között minden diák megtalálhatta az érdeklődési körének megfelelőt: volt természettudományi tábor, sporttábor, egy, ahol a fiatalok főképp a labdajátékokkal foglalkozhattak, s utazótáborba és animációs táborba is várták őket.

Ez utóbbi táborban belekóstolhattak az animációs film készítésének rejtelmeibe, ők maguk is alkothattak. Az utazótáborban az utazás élménye mellett többek között Sarudon és Poroszlón állatokkal is ismerkedhettek. A sporttáborban a mozgásé volt a főszerep, még kalandparban is jártak a résztvevők.

A labdajáték előkészítőben a röplabdáé és a focié volt a főszerep, míg a természettudományi táborban biológiától a kémiáig minden területtel foglalkozhattak.

A táborokról további fotókat és videókat itt talál.