Eszterházy Körkép: válogatás a hét eseményeiből

Utolsó módosítás: 2018. április 03.

Szemle a Líceum Televízió Eszterházy Körkép című műsorának legújabb adásából.

A Líceum Televízió Eszterházy Körképében ezúttal kifejezetten a hallgatókat érintő kérdésekkel foglalkoznak.

- A külföldi tanulmányi lehetőségekről Győrváry-Kiss Ágnessel, a Nemzetközi Kapcsolatok Központ mobilitás koordinátorával beszélgetnek.

- A Körkép nézői láthatnak beszámolót  a II. Eger-Közösség-Együttműködés szakmai napról.

- A Mr és Miss Eszterházyról Kővári Viktor főszervező tájékoztatja a nézőket.

- A hírek sorából nem maradt ki az egyetem Egészségnapja sem.

- Fási Vivien főszervező az Eszterházy Csillaga tehetségkutatóról mesél.

- Az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának Jótékonysági báljáról is tudósítanak.

- A Körkép stábja jelen volt és beszámolt a GTTSZ és egyetemünk Gazdaság- és Társadalomtudományi Karának konferenciájáról, melynek szintén egyetemünk adott otthont.

- A Zenevarázslatról is láthatnak összefoglalót a Körkép nézői.

- Nem marad ki a sport sem: az egyetem kézilabda csapatának előrelépéseiről is beszámolnak a Körképben.

- Végül pedig programokat is ajánl a Neked.