Képzési kínálatunkról az Egri Magazinban

Utolsó módosítás: 2021. január 19.

Az egyetem képzési kínálatáról, a hallgatókat segítő lehetőségekről és a felvételivel kapcsolatos tudnivalókról is beszélt az Egri Magazinnak adott interjújában dr. Csáfor Hajnalka oktatási rektorhelyettes.

Számos fontos információt tudhatnak meg a felvételi előtt álló fiatalok és szüleik a januárban megjelent Egri Magazinból. Az újságnak dr. Csáfor Hajnalka, az Eszterházy Károly Egyetem oktatási rektorhelyettese adott interjút. A beszélgetésben szó esik egyebek között az intézmény képzési kínálatáról, s arról is, hogy a munkaerőpiaci igényekhez igazodva milyen lehetőségeket nyújt az intézmény a hallgatóknak.

Az összeállításból kiderül, mit jelent az egyetem és Eger Sass Dani kreatív igazgató, televíziós műsorvezető, az EKE egykori hallgatója számára.