Duális Napra várták a hallgatókat

Utolsó módosítás: 2019. november 21.

Duális napot szervezett november 20-án az Eszterházy Károly Egyetem.

Milyen előnyei vannak a duális képzésnek? Milyen lehetőségekkel élhet az a hallgató, aki ezt a képzési formát válassza? Ezekre a kérdésekre is választ kaphattak közvetlenül az intézmény duális partnereitől azok a hallgatók, akik részt vettek a szerdai Duális Napon.

Őket a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar dékánja, dr. Csáfor Hajnalka köszöntötte, aki egy lehetőség hírét is megosztotta velük. Jelenlegi elsőéves hallgatóinknak is van lehetősége ugyanis január végéig duális képzésre váltani, amennyiben jelenleg olyan alapszakon tanulnak, mely ebben a képzési formában is indul.

A konferencián bemutatkozott a Hotel Eger&Park, a ZF Hungaria Kft., valamint az Aventics Hungary Kft.

A duális képzés előnyeiről, arról, hogy a jelenlegi felsőoktatási felvételi eljárásban mely szakjaink indulnak duális formában, egy korábbi cikkünkben bővebben is olvashat.

Fotók: Szántó György

A rendezvényt az EFOP-3.5.1-16-2017-00011 Duális és gyakorlatorientált képzések fejlesztése az Eszterházy Károly Egyetemen projekt támogatta.