Dr. Pál Judit székfoglaló előadása

Utolsó módosítás: 2021. január 13.

Dr. Pál Judit egyetemi tanárt a Magyar Tudományos Akadémia a külső tagjává választotta, székfoglaló előadását 2021. január 21-én online formában tartják.

Dr. Pál Judit egyetemi tanárt, aki intézményünk Történelemtudományi Doktori Iskolájának törzstagja, a Történelemtudományi Intézetben működő parlamentarizmustörténeti OTKA kutatócsoport tagja, és a kolozsvári Babeș–Bolyai Tudományegyetem professzora, a Magyar Tudományos Akadémia a külső tagjává választotta.

A Kiből le(hete)tt főispán? A főispánok rekrutációja a dualizmus korában című székfoglaló előadására 2021. január 21-én 15 órakor kerül sor online formában. Az MTA Filozófiai és Történettudományok Osztálya által szervezett esemény Zoom-os linkje innen elérhető.

A hivatalos meghívót itt megtekinthetik.