Dobogós helyezések Brassóban

Utolsó módosítás: 2018. július 04.

Az elmúlt hétvégén rendezték meg Brassóban a Látványtánc Európa Bajnokságot, melyre az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolában működő alapfokú művészeti iskola moderntáncos növendékei minden évben kvalifikálják magukat.

A fiatal táncos tehetségek több kategóriában, csoportban, duettben és szólóban is bemutatkoztak a rangos versenyen és idén is számos éremmel a nyakukban tértek haza.
A zsűri aranyéremmel jutalmazta az Ikrek címet viselő felnőtt modern duettet, a Horizont misztériumai felnőtt kortárs szóló produkciót, valamint a Párhuzamosok a végtelenbe című felnőtt kortárs duett is első lett kategóriájában. Második lett a Masala című junior kortárs szóló produkció, míg a Ninki Nanka kortárs koreográfiát táncoló lányok a dobogó harmadik fokára állhattak fel!

Szívből gratulálunk a tehetséges növendékeknek s felkészítőiknek, Gulyik Judit táncpedagógusnak!

Forrás: Eszterházy Károly Gyakorlóiskola Facebook-oldala