Búcsúzunk Kelemen Csabától

Utolsó módosítás: 2020. október 27.

Életének 65. évében elhunyt az egri Gárdonyi Géza Színház színésze, az Agria Nyári Játékok alapító tagja és ügyvezető igazgatója, Kelemen Csaba.

Az Agria Nyári Játékoknak hosszú évekig adott helyszínt a Líceum Díszudvara, Kelemen Csabával az Eszterházy Károly Egyetem munkatársai rendkívül jó kapcsolatot ápoltak.

Egyetemünk polgárai is megrendüléssel értesültek a hírről: Kelemen Csaba október 26-án elhunyt. Sokak emlékezetében marad meg kedves emlékként, mint Dobó István az Egri Csillagok musicalből, de számos szerepben láthatta őt több mint harminc éven át az egri, színházszerető közönség.

Számos alkalommal fogadta el intézményünk meghívását, s bátorította, lelkesítette úgy egyetemünk hallgatóit, mint oktatóit és munkatársait, átadva hivatásának legmélyebb szeretetét és tudását.

Őszinte részvétünk, emlékét megőrizzük!