Agria Média 2020

Utolsó módosítás: 2020. május 12.

Az Eszterházy Károly Egyetem 2020-ban is szeretettel hívja és várja Önt a nemzetközi Agria Média 2020 és ICI-16 Információ- és Oktatástechnológiai konferenciára.

„Az oktatás digitális átállítása korunk pedagógiai forradalma"

A konferencia időpontja:
2020. október 08-09.

Helyszíne:
Eszterházy Károly Egyetem, Eger

Meghívó

25 éve, 1992-ben rendezte meg az Eszterházy Károly Főiskola, a Lyceum pro Scientiis Alapítvány és a Hundidac Szövetség az első Agria Média Információ- és Oktatástechnológiai Konferenciát és Kiállítást. Az elmúlt évek során e konferencia a nemzetközi tudományos világ figyelmét is kivívta.

Megtisztelő, hogy szervezőként a Nemzetközi Taneszköz Tanács, a Taneszköz Világszervezet, az Open University Malaysia és az egyiptomi Delta University for Science and Technology is csatlakozott hozzánk.

A 25 év alatt 25 országból, mintegy 5000 regisztrált résztvevő, 200 taneszközgyártó kiállítónk, 1000 előadónk volt, neves hazai és külföldi oktatástechnológiai kutatók, tanárok, oktatáspolitikusok. A konferenciák tudományos eredményeit 11 kötetben adtuk közre, amelyek elektronikus formában is megjelentek.

Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a résztvevők szekció- és poszterelőadással, valamint virtuális formában is részt vehetnek a konferencián. A tudományágaknak megfelelően minden absztraktot lektorálási folyamatnak vetünk alá.

Kérjük, látogasson el a konferencia honlapjára (https://agriamedia2020.uni-eszterhazy.hu), amelyen további hasznos és folyamatosan frissülő információkat érhet el.

A konferencia legfontosabb határidői:

Előadóknak:

• Regisztráció és az absztrakt beküldése: 2020. május 31.
  • Értesítés elfogadásról, elutasításról (végleges bírálat): 2020. július 31.
  • Az előadás anyagának leadása: 2020. szeptember 30.
  • Kedvezményes részvételi díj befizetése: 2020. szeptember 15.
  • A számlakérő elektronikus változatának beérkezési határideje: 2020. szeptember 10.
  • Részvételi díj befizetése: 2020. szeptember 01.
  • Végleges konferenciaprogram: 2020. szeptember 15.

Résztvevőknek:

• Regisztráció: 2020. augusztus 31.
  • Részvételi díj befizetése: 2020. szeptember 15.

A konferencián való előadás tartása az Eszterházy Károly Egyetem dolgozói és doktorandusz hallgatói részére ingyenes!

A konferencia kedvezményes részvételi díja 37.000 Ft + ÁFA, 2020. szeptember 15-e utáni befizetés esetén: 54.000 Ft + ÁFA, amely a következőket tartalmazza: szakmai programokon való részvétel, elektronikus konferenciakötet, a poszterek elektronikus változatai, frissítők, ebédek, valamint a konferencia első napjának szatellit rendezvényei, amelyek a vacsorát is tartalmazzák. Virtuális előadás díja: 15.500 Ft + ÁFA, amely tartalmazza a virtuális előadás közreadását, valamint az elektronikus konferenciakötetben történő megjelenést.

A konferencia témakörei:

• Pedagógia kultúra a digitális világban
  • Digitális pedagógia a felsőoktatásban
  • Neveléstudományi alapfogalmak a digitális világban
  • Innovatív megoldások, jó gyakorlatok a közoktatásban
  • A szemléltetés új formái, virtuális és kiterjesztett valóság
  • Digitális eszközök és módszerek beválásvizsgálata
  • Az olvasás transzformációja, könyv és képernyő
  • Szemléletváltás a közgyűjteményi gyakorlatban
  • Digitális technológiával támogatott akadálymentesítés és esélyteremtés
  • Digitális könyvtárpedagógia
  • Zöld IKT, fenntarthatóság
  • Információtechnológia
  • Virtuális előadás

Reméljük, hogy a konferencián való részvételével megtisztel bennünket és megosztja velünk legújabb szakmai eredményeit! Várjuk jelentkezését és kérjük, tájékoztassa kollégáit a konferenciáról!

Szívélyes üdvözlettel:
Lengyelné Molnár Tünde, a konferencia elnöke és Göncziné Kapros Katalin, a konferencia titkára

Elérhetőségeink:

Postai cím: Eszterházy Károly Egyetem, Digitális Technológia Intézet AM 2020, 3300 Eger, Leányka út 4.

Honlap: http://agriamedia2020.uni-eszterhazy.hu

EasyChair: https://easychair.org/conferences/?conf=am2020