A Német Nyelv és Irodalom Tanszék rendezvényei

Utolsó módosítás: 2018. május 08.

A Német Nyelv és Irodalom Tanszék szeretettel vár minden érdeklődőt 2018. május 10-én, csütörtökön rendezvényein.

10 órától Dr. Annegret Middeke, a göttingeni Georg-August-Universität oktatója tart előadást "Szenarien in der Aus- und Fortbildung von DeutschlehrerInnen" címmel, német nyelven. A program a Nemzetközi Hét részeként valósul meg.

Ugyanezen a napon, csütörtökön délután 13.40-től Tisch Ferenc, a debreceni Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola iskolaképviselőjének előadásán vehetnek részt „Miben más a Waldorf? Nyelvtanári tapasztalatok a Waldorf-iskolában" címmel. Az előadás nyelve magyar.