Egyetemi részvétel a Tisza-tavi Napokon

Utolsó módosítás: 2018. március 27.

2018. március 23-24-én első alkalommal került megrendezésre a Tisza-tavi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár (TÓMÉK), amely széleskörű hétvégi programokkal várta az érdeklődőket. Többek közt szabadtéri koncertek, kézműves- és helyi termék vásár és számos szabadidős program színesítette a rendezvényt.

A Tisza-tavi Napokra egyetemünk is meghívást kapott, melynek keretein belül lehetőségünk volt bemutatni az intézmény által kínált szakokat, előtérbe helyezve az egyetem agrár és turizmus képzéseit a szervezők kérésének megfelelően.

A rendezvényen jelen volt továbbá az Eszterházy Károly Egyetem Szőlészeti és Borászati Kutatóintézete, a Fleischmann Rudolf Kutatóintézet, és az Erdőtelki Arborétum. Az arborétum által felállított díszkert és az abban bemutatott növények hatalmas népszerűségnek örvendtek a látogatók körében.